Delphin , v roku 2004 sme začínali ako malá firma s jedným zamestnancom. Dnes je naša spoločnosť stabilnou, obchodno-výrobnou spoločnosťou s neustále sa rozširujúcim sortimentom nami distribuovaného tovaru. Už na začiatku sme si uvedomili, že pre zvýšenie prínosu našej firmy zákazníkom je dôležité vybudovať vlastné servisné stredisko, ktoré dokáže podstatne skrátiť zákonom stanovenú lehotu 30 dní. Dnes môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že 90% reklamácii vybavíme do 5 pracovných dní od prijatia do nášho servisného strediska.

Základom nášho úspechu je korektný a profesionálny vzťah s našimi obchodnými partnermi. Teší nás, že mnoho týchto vzťahov prerástlo do priateľstva. Pripomienky a námety partnerov sú dodnes jedným z našich základných pilierov pri navrhovaní nových produktov a služieb.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom značiek DELPHIN a FIN. Práve reakciou na podnety našich zákazníkov bolo vytvorenie slovenskej značky DELPHIN. Vďaka tímu testerov a dizajnérov, vstupujúcich do výrobných procesov v závodoch, neustále prinášame pod touto značkou inovatívnejšie produkty na náš i zahraničný trh. Sortiment profesionálnych vlascov a šnúr distribujeme pod vlastnou značkou FIN. Stratégia tejto značky bola striktne stanovená už od začiatku – dodať zákazníkom produkty najvyššej možnej kvality s uvedenými skutočnými údajmi. Prvý úspech na seba nenechal dlho čakať a už o rok po jej uvedení na trh sa značka FIN stala členskou značkou nadnárodnej organizácie EFTTA LINE CHARTER, ktorá zoskupuje len 40 svetových značiek, čo vypovedá o prestíži tohto členstva.

Na záver by som sa chcel poďakovať vám, našim zákazníkom za dôveru vkladanú do našej spoločnosti. Sme si vedomí, že vaša dôvera zabezpečuje náš rozvoj, stabilitu a postavenie na našom trhu. Motivuje nás to k neustálemu zvyšovaniu nárokov na naše produkty, služby a na všetkých zamestnancov našej spoločnosti

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.